Metal, beton, kauçuk, plastik ve her nevi yüzeyden yağ, gres, mürekkep gibi kirlerin sökülmesinde kullanılan su bazlı yağ sökücüdür.

Kullanım alanları:

* Makine  metal ve plastik üzerinden yağ sökmede

* Tekstil sanayiinde boyahane kazanlarında boya sökmede,dokuma makinelerinin lamellerden haşıl temizliğinde,örme, dokuma, trikotaj ve  konfeksiyon ile uğraşan işletmelerde çok rastlanılan iplikten ve makine sisteminden gelen yağ ve tekstil tozlarının makine yüzeyine yapışmaları sonucu oluşan kirliliğin temizliğinde mükemmel sonuç verir.

* Matbaa sektöründe makine üzerinde oluşan su bazlı boya lekelerinin  temizliğinde, preslerin yağ ve kir temizliğinde

*Karton ve ambalaj firmalarında makinaların boya değişimlerinde mükemmel sonuç verir.

* Sanayide ve bir çok işletmede zeminden yağ sökmede kullanılır. Zemin temizleme makineleri ile mükemmel uyum sağlar ve çok rahat kullanılır.

Sanayiinin birçok alanında kullanılan çok yönlü güvenilir bir yağ sökücüdür. Güvenilir olmasının birkaç nedeni vardır. Bunlar;

* Yanıcı değildir. Böylece mazot,tiner,benzin gibi petrol kökenli temizleme malzemelerine göre avantajlıdır.Ayrıca mazot ve tinerle yapılan temizlikte yağsaklık kalabilir fakat AQUA-IN de böyle bir şey söz konusu değildir. Zamandan tasarruf sağlar.

* Klorlu solvent içermez.İşletmelerde klorlu solvent  plastik ve kauçuğa zarar verdiğinden ve sağlığa zararlı olduğundan kullanılmaz.Fakat AQUA-IN in hiçbir zararı yoktur.

* Boyalı yüzeye zararı yoktur.Solvent tarzı ürünler boyayı inceltip makinenin görüntüsüne zarar verirken AQUA-IN hiçbir zararı olmaz.