Köpük El Sabunu           

Yumuşak kremsi köpüğü içeriğindeki doğal nemlendiriciler sayesinde cildinizi yumuşatır. Cildinizin kurumasını engeller. Cilt ph'ına nötrdür.

Greenhand sağlıklı ciltle aynı ph değerine sahip olduğu için cildin canlı ve sağlıklı kalmasını sağlar. Alkali sabun içermeyen özel formülüyle cildinizi tahriş etmeden kurutmadan temizler. El ve vücut temizliği için idealdir. Cildi derinlemesine temizler, doğal örtüsüne zarar vermez.Cildin yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlar.

Greenhand köpük kullanıcısına zamandan, enerjiden ve sudan tasarruf yaptırır.Derinlemesine temizlik sağlayan Greenhand  köpük yıkaması ve durulaması çok kolaydır.

Özel pompası sayesinde tek seferde köpüğü 10 kat hava ile karıştırarak köpüğün oluşumunu sağlar. Bu sayede sıvı sabunlara göre çok daha az içerik ile aynı temizliği sağlar. Bu sayede diğer sıvı sabunlara göre 7 kat ekonomiktir.

KULLANIM ŞEKLİ

Elimizi ve yüzümüzü bir miktar su ile yıkadıktan sonra 1-2 basımlık Greenhand köpük ile yıkayınız. Yoğun kirlerde, tekrar durulama ve tekrar Greenhand köpük ile yıkalayabilirsiniz.

Dezenfektanlı formülasyonu antiseptik isteyen firmalar için hazırlanmıştır. Renksiz, kokusuz olan DEZENFEKTANLI GREEN-HAND yemekhanelerde, hastanelerde,gıda üretim hanelerinde, başarıyla kullanılır.

   
  Fiyat Teklif Formu
Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Doldurunuz
 Ad Soyad * :
 E-posta :
 Telefon * :
 GSM :
 Eklemek İstediğiniz Diğer Bilgiler * :
Güvenlik Kodu
: (İşlem sonucunu giriniz)
* Zorunlu Alanlar